preloader
Edit Content

معلومات عنا

يجب أن نوضح لك كيف ولدت جميع الأطفال هذه الفكرة الخاطئة عن التنديد بالملذات والثناء على الألم ، وسأعطيك حسابات كاملة خارج النظام والتفسير يجب أن نوضح لك كيف ولدت جميع الأطفال هذه الفكرة الخاطئة عن التنديد

معلومات الاتصال

تزریق ژل بهتر است یا بوتاکس

تزریق ژل بهتر است یا بوتاکس

  • Home
  • -
  • بدون دسته بندی
  • -
  • تزریق ژل بهتر است یا بوتاکس

بوتاکس چیست؟

بوتاکس و فیلر هاى پوستی درمان های زیبایی هستند که تزریق می شوند.  این روش ها کم تر تهاجمی هستند و نیازی به جراحی نمى باشد. آیا می دانید تفاوت ژل و بوتاکس چیست؟ در ادامه ما به طور مفصل راجع به تفاوت های ژل و بوتاکس صحبت می کنیم. طبق گفته ى انجمن جراحان پلاستیک آمریکا (ASPS) ، بوتاکس و فیلر پوستی روش های درمانى رایجی هستند و بیش از ۹ میلیون پروسه در سال ۲۰۱۵ انجام شده است. بهتر است براى بوتاکس و فیلر به یک متخصص پوست با تجربه، جراح پلاستیک یا جراح زیبایی مراجعه کنید. وتاکس ممکن است به اصلاح چین و چروک هایی مانند چروک هاى پنجه کلاغی اطراف چشم و خطوط افقی روی پیشانی کمک کند. بوتاکس یک فرم خالص از سم بوتولینیوم است که از باکتری کلسترودیوم بوتولینوم به دست می آید.  اگرچه این سم در مقادیر زیاد کشنده است ، اما مقدار کم و تنظیم شده ی بوتاکس که برای اصلاح چین و چروک ها استفاده می شود ایمن است. بوتاکس با مسدود کردن سیگنال های عصبی در عضلات محل تزریق ، اثر می کند.  هنگامی که سیگنال های عصبی قطع شود ، عضله به طور موقت فلج می شود.  بدون حرکت این عضلات در صورت ، چین و چروک ها کم می شوند.بوتاکس و سایر روش های درمانی که با سم بوتولینوم انجام می شوند ، گاهی به عنوان سیستم های عصبی یا نوروتوکسین ها نامیده می شوند. درمان های ساخته شده با سم بوتولینوم تحت نام های تجاری دیسپورت ، بوتاکس و زئومین فروخته می شوند. بوتاکس فقط روی چین و چروک هایی که ناشی از حرکت عضلات هستند اثر می کند که عنوان چین و چروک هاى دینامیکی یا پویا شناخته می شوند. معمول ترین چین و چروک های دینامیکی که بوتاکس می تواند درمان کند ، خطوط روی پیشانی و پنجه کلاغی اطراف چشم  است .  این خطوط در اثر لبخند زدن ، اخم کردن و سایر حالت های صورت ایجاد می شوند. بوتاکس روی خطوط و چین و چروک های ظریف چال مانند یا ناشی از چاقی در صورت اثر نخواهد کرد که به عنوان چین و چروک استاتیک شناخته می شوند.  چین و چروک های استاتیک شامل خطوطی در گونه ها ، گردن و گونه می باشد. بوتاکس یک درمان دائمی نیست.  برای ادامه اثرات کاهش دهنده چین و چروک درمان های مکرر ضروری است.  بیشتر افراد دریافتند که اثر بوتاکس ۳ تا ۴ ماه طول می کشد.

جوان سازی صورت با تزریق ژل

مواد به کار رفته در ژل ها تزریقی

مواد مورد استفاده در فیلر های پوستی شامل موارد زیر است:
 که در بعضی از مایعات و بافت های بدن وجود دارد که باعث پر شدن پوست می شود. هر یک از این موارد برای درمان علائم مختلف پیری یا سایر موارد زیبایی طراحی شده است.

ماندگاری  ژل یا فیلر پوستی

مدت زمان ماندگاری آنها نیز متفاوت است.  اثر برخی از فیلر ها ۶ ماه طول می کشد ، در حالی که برخی دیگر تا ۲ سال یا بیشتر طول می کشند. افراد باید نیازها و انتظارات فردی خود را با پزشک خود در میان بگذارند تا مشخص شود که کدام فیلر بهترین انتخاب برای آنهاست.

فیلر هاى پوستی چه چیزی را می توانند اصلاح کنند؟

انواع مختلف فیلر های پوستی برای درمان علائم مختلف پیری طراحی شده اند.  بسته به نوع فیلر انتخاب شده ، آنها ممکن است:

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خلاصه سوابق  دکتر شهزاد کاویانی

اخذ درجه دکترای حرفه ای در طب

اخذ درجه دکترای آموزش زبان انگلیسی با – GPA ممتاز از آمریکا

اخذ درجه عالی بین المللی مهارت در زبان انگلیسی با رتبه عالی از آکادمی کاتسولد انگلستان

اخذ ثبت استاندارد جهانی آموزش زبان از اروپا

نقشه