لیزر صورت برای جای جوش و زخم

یادگار ناراحتی‌های پوستی مانند جوش یا آکنه و کورک یا آسیب‌دیدگی‌های ناشی از تصادف‌ رانندگی، جراحی و سوانح دیگر جای جوش یا جای زخم است. این جای جوش‌ها یا جای زخم‌ها روی سطح پوست ایجاد می‌شوند و ظاهر ناخوشایندی دارند که زیبایی فرد را، به ویژه در صورت مشخص بودن تحت الشعاع قرار می‌دهند. لیزر سلاح موثری است که با آن می‌توان پوست جای زخم و جوش را ترمیم کرد.

بهترین ماسک های خانگی برای صورت

همه افرادی می‌توانند جهت بهبود وضعیت پوست خود از ماسک‌های ویژه استفاده کنند تا پوستی شاداب‌تر از گذشته داشته باشند. ماسک صورت نوعی مراقبت از پوست است و راهی آسان برای دستیابی به پوستی سالم و نرم می‌باشد. هر میزان مواد تشکیل دهنده این ماسک‌ها طبیعی‌تر باشد، اثرگذاری بهتری نیز بر روی پوست خواهند داشت.

درمان لک صورت

از بین بردن لک‌های صورت دغدغه بسیاری از خانم‌ها و حتی آقایان است؛ به خصوص با افزایش سن میزان بروز لک‌های صورت افزایش بیشتری می‌یابد. لک‌های صورت نقاط كوچك تیره رنگی هستند كه در پوست، بازوها و شانه دیده می‌شوند. کک و مک ها عمدتاً به دلیل قرار گرفتن در معرض آفتاب ایجاد می‌گردد، به همین دلیل بیشتر در میان افرادی دیده می‌شود که دارای پوست حساس هستند

درمان گودی زیر چشم با تزریق ژل

گودی زیر چشم یکی از شکایات شایع بیماران در مراجعه به متخصصین پوست است. گودی زیر چشم‌ها می‌تواند در افراد جوان و به دلایل ارثی یا لاغری باشد و می‌تواند در افراد مسن‌تر به دلیل از دست رفتن بافت پوست ایجاد شود. دلیل آن هرچه باشد، قطعاً در زیبایی فرد موثر است و اغلب به فرد چهره‌ای مغموم و ناراحت می‌دهد.

پاکسازی پوست با میکرودرم ابریژن

وست یکی از حساس ترین و موثر ترین اعضای بدن انسان است که اگر یک خراش کوچک روی آن ایجاد شود بسیار آزار دهنده خواهد یود در اینجا زیبایی پوست مد نظر بوده و میخواهیم در این باره صحبت کنیم تقریبا 78% افراد در جامعه دچار مشکلات پوستی هستند که حاضر هستند هرکاری انجام دهند تا مشکل پوستشان رفع شود یکی از راههای پاکسازی پوست، میکرودرم ابریژن است که توانسته با عوارض بسیار کم نتیجه بسیار خوبی را فراهم آورد

جوانسازی پوست با مزوتراپی

زمانی که پوست چروک می‌شود، در اصل زیر پوست خالی و پوست دچار شکستگی شده است. در این وضعیت با استفاده از کرم‌ها و درمان‌های موضعی نمی‌توان عمق چروک را کم کرد و فقط می‌توان از ایجاد چروک‌های جدید جلوگیری کرد و برای رفع چروک‌های به‌وجود‌آمده نیاز به درمان‌های سریع و تهاجمی‌تری مانند اعمال جراحی است. یک راه دیگر برای دستیابی به این منظور و پرهیز از جراحی، مزوتراپی است که تزریق آن می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد.